База відпочинку "Печерський Водограй"

Фото Печерский Водограй база отдыха.

Запрошуємо Вас відпочити на березі річки Південний Буг на затишній базі відпочинку"Печерський Водограй", в селі Печера Тульчинського району Вінницької області.

Для проживання Вам запропонують окремі комфортні дерев'яні будиночки на 3 особи з власною терасою. В кожному будиночку є санвузол, гаряча вода,чайник+чашки, міні холодильник, телевізор, кондиціонер, обігрівач, постіль+рушники.

Для більiшої компанії (до 8-ми осіб) Вам запропонують 2-х кімнатний номер у сільській хаті з кухнею і терасою. В номері на Вас чекає: wi-fi, телевізор, холодильник, санвузол, гаряча вода, обігрівач, камін, кухонний  посуд, мультиварка, міні-плитка, постіль+рушники.

Також  є 1 економ-номер, що розрахований на 2 особи, постіль+рушники+зона відпочинку перед номером (санвузол знаходиться в окремомму будиночку).  

Фото Печерский Водограй база отдыха.

На території бази є дитячий майданчик, гойдалка, тенісний стіл, тандир, кафе, печерський чан на дровах з дерев'яною кадкою, озеро, соляна лазня на дровах, фітобочка на травах.

База знаходиться прямо на березі ріки Південний Буг, де можна поплавати, позагоряти на камінцях, половити рибу та раків .

За  парканом бази відпочинку починається великий парк Потоцьких ,стежинами якого можна гуляти не помічаючи час.

Приїхавши на  базу відпочинку "Печерський Водограй", ви зможете насолодитися спокійним відпочинком з комфортом, чистим повітрям, помріяти на березі красивої річки та побалувати себе приємними Спа-процедурами.

Фото Печерский Водограй база отдыха.


Тел.: +38098-500-88-94; +38050-157-45-05

www.p-vodogray.com.ua