Головна » 2019 » Травень » 8 » Відпочинок в Закарпатті (Міжгір’я). "МАГНОЛІЯ” — САДИБА В КАРПАТАХ!
18:57
Відпочинок в Закарпатті (Міжгір’я). "МАГНОЛІЯ” — САДИБА В КАРПАТАХ!

740380416

«Магнолия"  - это небольшая усадьба в пгт. Межгорье, где Вы сможете комфортно отдохнуть от городских будней. Вас ждут 4 уютные комнаты, где есть все необходимое для удобного проживания и качественного отдыха (кабельное телевидение, бесплатная Wi-Fi зона, постоянная подача холодной и горячей воды), интерьер которых украшен картинами владельца усадьбы с живописными видами Межгорья.

егкац

К Вашим услугам в усадьбе есть каминный и банкетный залы, магазин «АВС», кафе-бар, в котором готовят как традиционные, так и домашние закарпатские, местные блюда по Вашему заказу. Есть возможность пользоваться отдельной кухней. На территории террасы есть барбекю - кирпичная печь, где Вы, при желании, сможете самостоятельно приготовить любые блюда из экологически чистых местных продуктов.

ЦКА

Для більш повноцінного та цікавого відпочинку, ми з радістю допоможемо Вам організувати захоплюючі мандрівки в Ужгородський, Мукачівський, Чинадіївський, Невицький замки, Долину нарцисів, оленячу та страусину ферми, приватну сироварню с. Нижнє Селище, термальні басейни (з кремнієво-азото-вуглекисло-хлоридно-натрієвою високомінералізованою водою) м.Берегово, с.Косино, на полонину Боржава, до водоспаду Шипіт, на озеро Синевир, Теребле-Ріцьку ГЕС, відвідати музеї с. Колочава та інші мальовничі місця Міжгірщини, де Ви ознайомитеся з народними традиціями, ремеслом та побутом горян. Ціни на екскурсійні програми є індивідуальними, розраховуються окремо, в залежності від вибраного маршруту та відстані.

3_

В 700 м від садиби знаходиться сучасний плавальний басейн закритого типу. В радіусі 25 км — 17 гірськолижних витягів різної довжини та складності спуску з прокатом гірськолижного оснащення, найближчий з яких (крісельний) розміщений на околиці Міжгір’я (3 км).

В сезон грибів та ягід ми пропонуємо лісові прогулянки, де можна їх зібрати самостійно або придбати за привабливими цінами.

250134302

Покращити здоров’я можна вживанням мінеральної води «Сойми» (вуглекисла слабосульфідна середньомінералізована хлоридно-гідрокарбонатна кальцієво-натрієва з вмістом заліза в біологічно активних концентраціях) та «Келечинська» (вуглекисла маломінералізована залізовмісна гідрокарбонатна магнієво-кальцієва): покращують виділення жовчі, утворення ферментів, лікують дисбактеріоз, анемію, виводять з організму радіоактивні елементи, солі важких металів, підвищують імунітет. Аналогів цих вод на Україні немає.

Категорія: Закарпатська область | | Теги: відпочинок, отдых, Відпочинок в Закарпатті, Міжгір’я, МАГНОЛІЯ” — САДИБА В КАРПАТАХ
Всього коментарів: 0
avatar